FTIPY.yoyonet.sk

*** Rýchla pomoc ***


Čo sa stane, keď sa zaregistrujem do niektorej emailovej konferencie?
Na adresu, ktorú si zadal(a) pri registrácii ti začnú chodiť formou emailu príspevky danej konferencie - napr. pre konferenciu FTiPY budeš dostávať do svojej emailovej schránky vtipy. Ak budeš mať záujem, tak môžeš do danej konferencie prispieť svojim emailom aj ty.

Ako sa mám zaregistrovať?
Stačí vyplniť jednoduchý formulár na stránke "Prihlás sa!" a odoslať ho. Za malú chvíľu ti prijde na zadanú adresu email na overenie tvojej emailovej adresy. Na tento email stačí jednoducho len odpovedať (kliknúť na "Odpoveď / Reply" v tvojom emailovom programe a odoslať). Po malej chvíli ti prijde email s oznamom o úspešnej registrácii. Tým sa stávaš členom zvolenej konferencie.

Ako pošlem príspevok do konferencie (ostatným členom)?
Svoj príspevok pošleš emailom na adresu názov_konferencie@yoyonet.sk (napr. pre konferenciu FTiPY ho pošleš na adresu ftipy@yoyonet.sk)

Poslal(a) som príspevok a prišiel mi oznam, že príspevok bude odmoderovaný. Čo je to?
1. Keď posielaš svoj príspevok do konferencie, musíš ho poslať z adresy, ktorú máš prihlásenú v konferencii - zabraňuje sa tak šíreniu SPAMu (nevyžiadanej pošte). Tvoj príspevok dostanú moderátori konferencie, na ktorých potom závisí, či povolia odoslanie príspevku, alebo nie.
2. Poslal(a) si príspevok do moderovanej konferencie - tzn. že každý príspevok, ktorý bol posladný do konferencie, musí byť odsúhlasený moderátormi danej konferencie.

Ako sa odhlásim z konferencie?
Stačí vyplniť jednoduchý formulár na stránke "Prihlás sa!" a odoslať ho. Za malú chvíľu ti prijde na zadanú adresu email na overenie tvojej emailovej adresy. Na tento email stačí jednoducho len odpovedať (kliknúť na "Odpoveď / Reply" v tvojom emailovom programe a odoslať). Po malej chvíli ti prijde email s oznamom o úspešnom odhlásení sa z konferencie.

Mám nejaký iný problém, kam s ním?
Najlepšie urobíš, keď pošleš jeho znenie emailom na adresu <admin@yoyonet.sk>, kde sa ho pokúsime vyriešiť :-)


© --= DjM =--